Podsumowanie Święta Sportu Szkolnego 2019

W dniu 14 marca 2019 r.odbyła się cykliczna impreza sportowa Święto Sportu Szkolnego 2019. Reprezentacje wszystkich klas uczestniczyły w sportowych zmaganiach w zespołowym turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce siatkowej oraz rywalizowały o indywidualne mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym i badmintonie
W dniu dzisiejszym tj.29 marca podczas apelu podsumowane zostały wyniki sportowej rywalizacji oraz wręczone nagrody i medale.

A oto wyniki:

Mistrzem Szkoły w piłce siatkowej została klasa 4ac, II miejsce zajęła klasa 3d, III miejsce klasa 2g.
W turnieju tenisa stołowego zwyciężył Bartosz Klima-kl.4d,II miejsce Norbert Nowak kl.2e,III miejsce Kacper Słomka kl.1c.
W turnieju badmintona zwyciężył Bartosz Klima kl.4d,II miejsce Jakub Sieja kl.3ac,III miejsce Arkadiusz Musiał kl.3g.
Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom Święta Sportu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!!!

Dyrekcja oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3.