Grono Pedagogiczne

  • Sekunda KrzysztofDyrektor ZSM3 w Krakowie
  • Stopa Aleksander Vice Dyrektor ZSM3 w Krakowie
  • Paweł KozubKierownik kształcenia praktycznego
  • Babecki Jerzy – przedmioty zawodowe samochodowe
  • Bryła Tomasz – przedmioty zawodowe informatyczne
  • Buczek Magdalena – WF, EDB
  • Chrustek Bogdan – przedmioty zawodowe samochodowe
  • Chrzanowski Andrzej – przedmioty zawodowe samochodowe i mechatroniczne
  • Cichoń Andrzej – przedmioty zawodowe elektryczne
  • Cynk Barbara – geografia, przedsiębiorczość, doradztwo zawodowe
  • Dańba Barbara – matematyka
  • Fakowski Grzegorz – przedmioty zawodowe samochodowe
  • Fugiel Klaudia – język polski
  • Galus Waldemar – fizyka
  • Górniak Bożena – język niemiecki
  • Harabasz Monika – pedagog szkolny
  • Kainka Michał – przedmioty zawodowe informatyczne
  • Karwacka Maria – chemia, biologia
  • Kielian Józef – przedmioty zawodowe mechaniczne
  • Knapik Andrzej – przedmioty zawodowe samochodowe i lotnicze
  • Kowalczyk Maciej – przedmioty zawodowe informatyczne
  • Kowalik-Alhewry Marta – język angielski
  • Kozub Paweł – przedmioty zawodowe lotnicze i mechaniczne
  • Kucharska Beata – język angielski
  • Lewandowska-Szwaczka Teresa – historia, WOS
  • Lignar Krzysztof – WF
  • Łabno Anna – matematyka
  • Łaszczyk Ewa – język niemiecki
  • Łatka Beata – rewalidacja
  • Marchewka Zbigniew – przedmioty zawodowe mechaniczne i samochodowe
  • Michalska Monika – matematyka
  • Mondzik Dorota – przedmioty zawodowe mechaniczne i lotnicze
  • Oleksy Krzysztof – język angielski
  • Olszaniecka Maja – język polski, WOK
  • Osiadły Janusz – religia
  • Palonek Tomasz – przedmioty zawodowe informatyczne
  • Pater Tomasz – religia
  • Pękalska Dorota – WF
  • Prażuch Zofia – fizyka, informatyka
  • Pyszno Maria – WDŻ
  • Siemieniec Agata – przedmioty zawodowe mechaniczne i lotnicze
  • Sobesto Wiesław – przedmioty zawodowe samochodowe
  • Stopa Aleksander – przedmioty zawodowe mechatroniczne
  • Surowieck-Roczyńska Jadwiga – historia, WOS, przedsiębiorczość
  • Wojtyła Beata – język polski, WOK, filozofia
  • Wróblewski Piotr – przedmioty zawodowe samochodowe
  • Ziółek-Ptak Dorota – bibliotekarz
  • Zjawiona-Sobieraj Joanna – WF, EDB